Středeční dohrávka prvního jarního kola FK Ledeč „B“ proti TJ Leština „B“

FK Kovofiniš Ledeč ,,B“ – TJ Leština ,,B“

6. Prchal Daniel, 13. Žemlička Tomáš, 22. Pešek Jan, 37. Voplakal Jiří, 79. Martinek Ondřej, 66. Gramer Filip – 48. Bránik Milan

Sestavy:

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
R. Veleta, O. Martinek, J. Vladyka (56.J.Novotný), R. Kuja (50. M.Pajer), J. Staníček,L. Hauser, T. Žemlička, J. Voplakal (63. I.Rudenco), D. Prchal, Pešek Jan(46. F. Gramer), David Popek, Stáníček Jakub (60. Holeta Lukáš)

TJ Sokol Leština B
P. KubátR. Kšíkal (25. A. Kožnar), R. MatějkaL. ReichmanT. VacataF. Uhlíř (46. D. Leskovjan), P. MrkvičkaJ. Havel  , P. Břešťál (64. M. Reichman), D. HospodkaM. Bráník

Rozhodčí: Jiří Beránek – Jaromír Pospíšil (N), Čáslavský Michal (N).

V úterý se na Ledečském hřišti odehrála dohrávka z prvního kola, kdy zápasu nepřálo počasí. Skóre otevřel hned v 6. minutě Danek Prchal hlavou po hezkém centru Romana Kuji do pokutového území. Následně se trefil Tomáš Žemlička prakticky do prázdné brány. Po faulu domácích byla nařízená penalta, ve které se Jan Pešek nemýlil. V 37. skóroval Jirka Voplakal po samostatném úniku. Hezký gól po kombinační akci s Filipem Gramerem a Ondřejem Martínkem skončil v šibenici po střele Ondry z poza vápna. Následně skóre uzavřel Gramer Filip. Nutno podotknout i přes velký počet gólů domácích dochází po 2. půlce utkání pravidelně síly a projevuje se fyzická nepřipravenost se zimního období a tím pádem nehezký fotbal v očích diváka. Po 19. kole soutěže Ledeč vévodí tabulce na prvním místě s náskokem již čtrnácti bodů.

M.P.