Tj jiskra Šlapanov – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B

Tj jiskra Šlapanov – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B

                            0  :  0 

Za deštivého počasí se sehrál zápas mužstev z horní příčky tabulky. Hosté vstoupili velkým tlakem do zápasu, který se postupně vyrovnal a nakonec měli více z 1. půlky zápasu domácí, kdy několik nebezpečných střel zlikvidoval Ledečský brankář Veleta. Po poločase se Ledeč zvedla a vytvořila si pár slibných akcí, které ale ke gólu nevedli. Po remíze ve Šlapanově  Ledeč ztrácí 4 body na vedoucí Chotěboř. Částečně smazat tento čtyřbodový rozdíl se může povést v sobotu 30.9. od 1500 kdy na domácí půdě přivítáme právě vedoucí Chotěboř. 

Stav hřiště –  Promočené, občas bez trávy, drnovaté a hrbolaté co se týče rozměrů jedno z větších ve III. třídě

 

Sestavy 

TJ Jiskra Šlapanov
P. Rutsch [-] – P. Dobrovolný [-] , Z. Vacek [-] , D. Šimek [-] , D. Pertlíček [-] , M. Průša [-] (79. A. Tesař[-] ) , J. Kocourek [-] , R. Glózl [-] , R. Schafferhans [-] , R. Zych [-] , P. Dobrovolný [-]
 
FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
R. Veleta [-] – S. Bezděk [-] , O. Martinek [-] , M. Pajer [-] (66. T. Bezděk [-] ) , V. Šenk [-] (46.D. Popek [-] ) , J. Vladyka [-] (62. J. Novotný [-] ) , L. Hauser [-] , T. Žemlička [-] , O. Machala [-] ,J. Staníček [-] , J. Pospíšil [-] (84. I. Rudenco [-] )