6.M. Lukačina (p.), 22. O. Martinek, 25. J.Voplakal, 29. O.Martinek, 43. V.Šenk, 47. J. Polák, 61. M.Pajer, 76. D. Popek

1. Rajdl[-] – M. Kunášek [-] , J. Žeguc [-] , P. Pospíchal [-] , M. Lukačina [-] , O. Svoboda [-] ,T. Němec [-] , N. Vojta [-] , M. Sláma [-] (73. F. Kotouč [-] ) , T. Říha [-] (46. J. Polák [-] ) , J. Eis [-]

1. Veleta[-] – J. Urban [-] , L. Holeta [-] (75. J. Novotný [-] ) , D. Popek [-] , J. Voplakal [-] , M. Pajer [-] , V. Šenk [-] (55. I. Rudenco [-] ) , L. Hauser [-] , R. Kuja [-] (81. J. Vladyka [-] ) , D. Prchal [-] ,O. Martinek [-]

ŽK: 22. T. Němec, 64. J. Urban

Rozhodčí:

BPočet diváků: 55. Rozhodčí:  VOJTÍŠEK Radek – MOŠNER Josef, KISS Tibor

Počet diváků: 70

V prvním okresním utkání odjeli naši fotbalisté do Dlouhé Vsi. V úmorném vedru, v prach zpálený trávník, který byl navíc nerovný a sklon hřiště také neodpovídal rovině, kluci dokázali zvítězit a přivezli zasloužené 3 body.

V úvodu utkání se Ledeč hledala a hráli spíše domácí, kteří už v 6. minutě kopali penaltu po zahrané ruce v pokutovém území, kterou Richard Veleta nedokázal chytit. Ve 22. minutě Ledeč zahrávala standardní situaci a Ondra Martínek se nemýlil a srovnal na 1:1. Tento moment Ledeč ,,nakopl“ a začala hrát lepší fotbal, dostupovala hráče, nenechala jim prostor a začala tlačit na soupeře a již v 25 minutě po samostatném uniku Jirky Voplakala vedla 2:1 . Poté z dorážky zvýšil skóre opět Ondra Martinek a do kabin ještě po individuální akci přidal soupeři gól Vladimír Šenk. Po poločase Ledeč opět povolila, díky tomu soupeř snížil na 4:2 a začal mít větší chuť do hry, ale tu jim definitivně sebral Martin Pajer, který se před bránou nejrychleji zorientoval po ledečské akci a zvýšil skóre na 5:2. Výsledek zpečetil David Popek a tak se Ledeč mohla těšit z prvního vítězství v okresní soutěži. Ledeč předvedla dobrý výkon a snad tento výkon klukům vydrží do dalších zápasů. O tom se můžete přesvědčit již tuto sobotu 18.8. 2018 kdy přivítá na domácí půdě tým z Okrouhlice od 16:30.