Úspěšná sezona 2017/2018 pro naše mužská družstva !!

O minulém víkendu se odehrála poslední soutěžní kola našich dvou mužských týmu. Náš „B“ tým utrpěl porážku v Habrech 4:0, ale díky velkému bodovému náskoku uhájil s 56 body první příčku v tabulce III. Třídy- Havlíčkův Brod. Příští rok se můžeme na  ledečský „B“ tým těšit v Okresním Přeboru- H.B, věříme že „Béčko“ bude prohánět štiky v horní polovině tabulky.

Náš první tým zajížděl na své poslední mistrovské  utkání na hřiště TJ Nová Ves. V prvním poločase se Kováci prezentovali kvalitní a bojovnou hrou a zaslouženě vedli 0:2. V druhé půli se hra vyrovnala a Nové Vsi se podařilo dorovnat skoré, i když část poločasu hrála o deseti mužích v poli. Zápas tedy skončil dělbou bodu po výsledku 2:2, dokonce i v konečné tabulce Krajského přeboru oba týmy nasbíraly 43 bodů. Díky lepším vzájemným zápasům i skoré FK Kovofiniš Ledeč n/S „A“ obhájilo senzační čtvrté místo v soutěži.

Oběma našem  mužstvům velmi gratulujeme a přejme mnoho sportovních i osobních úspěchů v nadcházející sezoně. Neopomeňte nestárnoucí heslo: “ Nejdřív je trénink a až potom ženy a show“. 🙂

Sportu zdar a fotbalu zvláště,

Váš Fotbalový Klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

M.M.