Výbuch v druhém dějství – TJ Dlouhá Ves – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ 6:2 (2:1)

Utkání okresního přeboru kraje Vysočina hráno dne 8.10.2022 v Dlouhé Vsi.

STŘELCI: 25. Lukačina Josef, 74. Lukačina Josef, 12. Pokorný Pavel, 50. Pokorný Pavel, 66. Pokorný Pavel, 82. Rérych Pavel – 89. Prchal Daniel, 33. Trpišovský Martin.

Diváků: 30. Rozhodčí: Culka Ladislav. ŽK: 2:1 (za LNS: D. Prchal).

Sestava Béčka: Pasa Ivan – Prchal Daniel [K], Smejkal Marian, Vladyka Jan, Hauser Lukáš, Pajer Martin, Trpišovský Martin, Stehno Jonáš, Tselych Petr, Holoubek Jakub, Martinek Ondřej.

Béčko ukončilo 4 zápasovou sérii bez porážky, a to hned s šestigólovým rancem od Dlouhé Vsi. Nadějný poločasový výsledek vzal za své v průběhu druhého poločasu a až těsně před koncem korigoval debakl D. Prchal. Přesto stále patří Béčku díky lepšímu skóre tabulkové 2. místo. To bude naše rezerva hájit v zápase s rezervou Přibyslavi. Hraje se v sobotu 15.10.2022 od 15:00 v Ledči.