VÝSLEDKOVÝ SERVIS – I BÉČKO JEDE NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU B  6:1  TJ REBEL DOLNÍ MĚSTO (2:0)

SESTAVA DOMÁCÍCH: Veleta Richard [B] – Prchal Daniel, Vladyka Jan, Hauser Lukáš, Šenk Vladimír, Pajer Martin, Popek David, Bezděk Sedrik, Urban Jaroslav [K], Martinek Ondřej, Voplakal Jiří (Janovec Martin, Holoubek Jakub, Stehno Jonáš, Rudenco Ilie)

STŘELCI: 9. Martinek Ondřej, 27. Bezděk Sedrik (pen.), 60. Martinek Ondřej, 70. Pajer Martin, 77. Martinek Ondřej, 85. Popek David – 53. Tichý František

Naši borci na domácím hřišti nedali šanci ani Dolnímu Městu a bezpečně si připsali do tabulky všechny tři body. Díky tomu ztrácejí na první Světlou B už jen 5 bodů a rázem jsou ve hře o příčky nejvyšší. Ondřej Martínek si drží střeleckou fazonu, kterou potvrdil v sobotním zápase kde si připsal hattrick.

FOTO ZE ZÁPASU:

TJ SOKOL ÚSOBÍ  2:1  FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU DOROST (1:1)

SESTAVA FKKLnS: Berka Jan[B] – Vágner Matěj [K], Píška Daniel, Stehno Jonáš, Holoubek Jan, Smejkal Marian, Píška Matěj, Liška Roman, Kulich Lukáš, Kulich Tomáš, Bauer Luboš (Stehno Martin, Krátký Filip)

STŘELEC: Holoubek Jan