VÝSLEDKY VELIKONOČNÍHO VÍKENDU

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU A – SK PŘOBYSLAV 2:3 (1:3)

Ledči nevyšel vůbec začátek zápasu, již ve 3 minutě jsme prohrávali z kopačky Vostála . V 9 minutě sice vyrovnal Lukáš Vodička, ale do 18 minuty jsme opět prohrávali a to dokonce o dvě branky 3:1. Soupeř tohoto výsledku využil a začal se soustředit pouze na obranu. Dalších 70 minut bylo na hřišti už jen jedno mužstvo, které tvořilo hru. V 55 minutě snížil Jan Marek, ale po řadě velkých šancí se nám bohužel již nepodařilo zápas otočit.

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU B – SK KOŽLÍ 2:1 (0:0)

V sobotu se na domácím stadionu konalo velké okresní derby a soupeřem nebylo nikdo jiný než  SK KOŽLÍ. Oba týmy si to v zápase rozdaly o průběžné druhé místo v tabulce OP. Lépe do zápasu vkročili hosté, kteří měli lehkou převahu na míči a vytvářeli si lepší šance. Ledeč hru pomalu vyrovnávala, ale když neproměnila dvě velké příležitosti na vstřelení branky, tak rozhodčí ohlásil konec prvního poločasu.

Začátkem druhého poločasu bylo aktivnější Kožlí, což se již promítlo na skoré, které po závaru před brankou otevřel Jakub Matěna. Jen po vstřelené brance stáhli hostě Pokorného do obrany a začali ztrácet v zápase, Ledeč se nadechovala a začala získávat prostor a šance v zápase. Střídající Roman Kuja zahrávala nebezpečné autové vhazování až do vápna soupeře a hned to druhé vhazování propadlo až k volnému Davidu Popkovi který v 89 minutě srovnal  na 1:1. Tečku za povedeným závěrem zápasu udělal krásnou hlavičkou Dan Prchal, který zužitkoval nádherný centr Romana Kuji. Před nádhernou  kulisou zhruba 160 diváku jsme se dostali o skoré na druhé místo tabulky.

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU DOROST – AFC HUMPOLEC/SPEŘICE 2:10 (1:4)