VÝSLEDKY VENKOVNÍCH ZÁPASŮ NAŠICH MUŽSKÝCH KATEGORIÍ

SK PŘIBYSLAV  1:1 FK KOVOFINIŠ LEDEČ nad SÁZAVOU „A“ (0:1)

V neděli od 16:30 naši borci nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti v Přibyslavi. Z počátku zápasu měli převahu domácí fotbalisté, kde si vytvořili nějaké  polo-šance na vstřelení branky, asi po 15 minutách Ledeč vyrovnala hru a začala přebírat taktovku první půle. Utkání mělo vysoké parametry a zápas rozhodně nenudil. Naši hráči si vytvořili několik slibných příležitostí až ta z 39 minuty ze přetavila v branku. Rychlý balon do kraje hřiště na Trpišovského, který na sebe navázal dva hráče domácích, který následně přihrál na velké vápno osamocenému Vodičkovi, který si chladnokrevně počkal na reakci brankáře a vsítil první branku zápasu.

Do druhého poločasu vkročili Kováci povzbuzeni vedoucí brankou a předváděli dominantní fotbal, kdy se soupeř jen sporadicky dostával do šancí. Po velkých šancích Martínka a Vodičky, kde by jsme uskočili soupeři, tak udeřili domácí krásnou akci po výhodě rozhodčího a vyrovnali stav zápasu díky Vostálovi na 1:1. Zápas se v posledních 20 minutách vyrovnal a vypadalo to, že obě mužstva chtějí vyhrát. Po parádní bitvě zápas skončil nejspíš zaslouženě dělbou bodu.

TJ REBEL DOLNÍ MĚSTO  2:6 FK KOVOFINIŠ LEDEČ nad SÁZAVOU „B“ (0:4)

Naše Béčko přesvědčivě vyhrálo na hřišti Dolního Města, kde hattrick zaznamenal Aleš Procházka. Další střelci byli David Popek, Vladimír Šenk a Martin Turek. Naši borci se nyní vyhřívají na druhé příčce OP HB jen o skoré za Habry.

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND

SOBOTA- 10:00 – FK KOVOFINIŠ LEDEČ nad SÁZAVOU „ST. ŽÁCI“ – TIS