Z venku opět bez bodů – AFK Pečky – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost 5:2 (3:1)

Utkání I. třídy dorostu skupina C, Středočeský kraj, hráno dne 2.9.2023 v Pečkách.

Střelci: 3. Müller Tomáš, 14. Vrba Štěpán, 29. Ort Vojtěch, 59. Ort Vojtěch, 61. Arazim Matěj – 15. Čermák Petr, 48. Adam Adam.

Rozhodčí: Žídek Antonín. Hřiště: Barákova ul., Pečky. Diváků: 80.

Sestava Zruč/Ledeč: Pistorius – Koten, S. Pyš, V. Hotovec, M. Ouřada – Čermák, Taso, J. Vágner, O. Bělohradský – Novotný, Adam

Střídání: Dušek, Sarangerel, Vršťala, Duspiva, Mičánek, Hidi, Šmejkal.

Komentář trenéra Martina Večeřy:

První poločas byl doslova hrůzostrašný, inkasovali jsme hned ve 3. minutě. Soupeř se dostával za naší obranu jednoduchými přihrávkami. Nebyli jsme vůbec důrazní, prohrávali jsme snad každý souboj. Míč nám odskakoval, nekomunikovali jsme, prostě vše špatně a soupeř nás za to trestal. Ve 14. minutě to bylo už 2:0. Následně jsme korigovali hned v 15. minutě velmi pohlednou akcí Čermáka, který si gólmana položil, udělal mu kličku a zakončil do prázdné brány. Čekal jsem, že to kluky nakopne, ale realita byla jiná. Dalším inkasovaným gólem skončil první poločas 3:1. Do druhého poločasu jsme naskočili aktivně a byli jsme za to odměněni. Ve 48. minutě jsme snížili na 2:3 kdy se trefil Adam. Pak následovala slušná pasáž z naší strany, také jsme si vytvořili nějaké šance. Bohužel černý den neměli jen hráči v poli, ale také brankář Pistorius. V 59. minutě zbrklou, ale doslova špatnou rozehrávkou, daroval domácím opět dvoubrankový náskok. A o 2 minuty bylo ještě hůře, soupeř po našem nedůrazu odskočil na 5:2. Do konce zápasu jsme se snažili s výsledkem něco ještě udělat. Vytvořili jsme si ještě 2 slibné příležitosti, ale nebyli jsme v nich dost zdůrazní. Domácí zcela zaslouženě vyhráli. Nejlepšími hráči našeho týmu byli Taso a Dušek druhý zmiňovaný naší hru oživil. Příští zápas hostíme Kutnou Horu, neváhejte nás přijít podpořit.

Ano, v příštím utkání hraje Zruč/Ledeč proti týmu Sparta Kutná Hora, hraje se ve Zruči v neděli 10.9.2023 od 10:00.