Zbytečně ztracené vítězství – TJ Sokol Družba Suchdol – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost 3:3 (1:1)

Utkání 10. kola dorostenecké I. třídy Středočeského kraje, sk. C, hráno dne 8.10.2023.

Branky: 30. Králík Martin, 73. Šibrava Štěpán, 73. Karásek Ondřej – 45. Adam Adam, 49. Adam Adam, Mičánek Jan.

Rozhodčí: Poklop Petr.  Diváků: 50. ŽK: 3:0.

Sestava Zruč/Ledeč: Pistorius – Dušek, Jan Vágner, Viktor Hotovec, Koten, Čermák, Aye Theay Sa, Novotný, Hidi, Sarangerel Tergelsaikhan, Adam. Hokejové střídání: Duspiva, Mičánek, Šmejkal.

Komentář trenéra Martina Večeři: „Zápas se Suchdolem jsme absolutně nezvládli. V zápase jsme byli lepším týmem do 75. minuty. To, co se stalo za vedení 1:3 z našeho pohledu, tak pro to nemám bohužel ani slov. Domácímu týmu jsme doslova darovali dvě branky a on tím vyrovnal na konečných 3:3. Ze zápasu jsme si odvezli sice bod, ale pro nás je to prohra. Navíc se nám kupí hráči na marodce, a to hlavně důležití hráči. Do příštího zápasu musíme nastoupit s tím, že chceme vyhrát za každou cenu.“

Příští zápas sehraje dorost doma proti předposlední Viktorii Radim. Hraje se v neděli 15.10.2023 od 10:00.