TJ Spartak Staré Ransko – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B 2:8 (1:5)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 8. 6. 2024 ve St. Ransku.

Branky: 28. Holcman František, 60. Holcman František – 2. Smejkal Marian, 4. Martinek Ondřej, 9. Prchal Daniel, 19. Martinek Ondřej,  45. Prchal Daniel,  70. Martinek Ondřej, 80. Smejkal Marian, 82. Martinek Ondřej.

Rozhodčí: Veselý Tomáš – Černý Vít, Mareš Michal. Diváků: 70. Bez ŽK.

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Prchal Daniel [K] (46. Holoubek Jakub), Smejkal Marian, Žemlička Tomáš, Vágner Jan, Pajer Martin (46. Jindra Tomáš), Vladyka Jan, Brož Pavel, Martinek Ondřej, Trpišovský Martin.

B tým stále drží naději na 3. místo, ale musí doufat v zaváhání Golčova Jeníkova a zároveň bezpodmínečně v závěrečném kole doma porazit Jeřišno. Tajenkou také zůstává, zda nejlepší střelec B týmu a zároveň okresního přeboru Ondřej Martinek dosáhne hranice 40 nastřílených branek v jedné sezoně. Po zápase v Ransku má na kontě 39 gólů a již v tento okamžik jde o číslo vpravdě historické, tedy na ledečské fotbalové poměry.

Zápas 15. kola s Jeřišnem sehraje Ledeč v sobotu 15. 6. 2024 v Ledči. Začátek utkání je stanoven na 16:30.