B tým přišel o body v závěru utkání – TJ Sokol Golčův Jeníkov – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B 4:3 (1:1)

Utkání 4. kola 8. ligy okresu Havlíčkův Brod hráno dne 25. 8. 2024 v Golčově Jeníkově.

Branky: 41. Machka Vladimír, 56. Šulc Stanislav, 87. Petr Josef, 90. Skála David – 5. Martinek Ondřej, 47. Fišer Jaroslav, 76. Havel Michal.

Rozhodčí: Novák Ondřej – Zelingr David, Černý Vít. Diváků: 79. ŽK: 2:0.

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Havel Michal, Janovec Martin (75. Vladyka Jan), Žemlička Tomáš (56. Šťastný Pavel), Pajer Martin (56. Horký Vít), Vágner Jan (75. Píška Matěj), Brož Pavel, Fišer Jaroslav, Trpišovský Martin, Martinek Ondřej [K].

Béčko v zápase třikrát vedlo, přesto nakonec ani poslední vedení neudrželo, v 90. minutě inkasovalo a z Jeníkova neveze ani bod. Ledečská rezerva klesla na 7. místo v tabulce.

V příštím kole hraje Ledeč doma se zatím stoprocentní Novou Vsí u Světlé, hraje se v neděli 1. 9. od 16:00 v Ledči.