Dorostenci slaví druhou výhru v řadě – TJ Slavoj Třešť – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:4 (0:2)

Utkání 9. kola dorostenecké I.A třídy sk. A hráno dne 10.10.2021 v Třešti.

STŘELCI: 68. Krafka Kurt – 25. Horký Vít, 41. Vágner Matěj, 49. Smejkal Marian, 67. Rajdl Martin.

Rozhodčí: Václav Masopust. Diváků: 60. ŽK: 1:0.

Sestava Ledče: Berka Jan – Hotovec Viktor, Stehno Jonáš [K], Stehno Martin, Vágner Jan, Smejkal Marian, Ouřada Jonáš (46. Holoubek Jan), Tselych Petr (60. Rajdl Martin), Píška Matěj (73. Berka Matěj), Horký Vít, Vágner Matěj.

V prvním dějství zápasu viděli diváci v Třešti vyrovnanou hru obou mužstev. Také množství gólových šancí bylo vyrovnané, ale zatímco domácí neskórovali, hosté byli efektivnější a vytěžili ze svých příležitostí 2 góly.

Druhá půle přinesla ve svém úvodu opět vyrovnanou hru, ale po třetím gólu hostů se od 50 .minuty hrálo v jejich režii. Do konce zápasu ještě domácí stačili vstřelit čestnou branku, kterou ale jen korigovali na konečných 1:4. Ledečští dorostenci pomalu stoupají tabulkou vzhůru a vzdalují se sestupovým pozicím.

Výsledkové a herní zlepšení mohou potvrdit tuto sobotu 16.10.2021, kdy se od 10:00 střetnou s kombinovaným týmem dorostenců Mírovky a České Bělé. Hraje se opět v Koutech. Jedná se o poslední letošní domácí zápas našich dorostenců, nenechte si tedy ujít příležitost je podpořit přímo v hledišti.