Hodnocení sezony 2023/24 – mladší přípravka FK Kovofiniš Ledeč n. S.

Hodnocení uplynulé sezony mladší přípravky připravil trenér Martin Čuřík.

Jarní část sezóny jsme zahájili hned začátkem ledna v tělocvičně v Nádražní ulici, kde jsme trénovali každou středu a pátek. Od 4. dubna jsme trénovali již na fotbalovém hřišti Na Pláckách, a to každé pondělí a čtvrtek. Každá tréninková jednotka trvala vždy 1,5 hodiny. Trénovali jsme vždy v hojném počtu – cca 20 dětí z celkového počtu 24.

Ve čtvrtek 11. dubna jsme na hlavním hřišti v Ledči uspořádali společný trénink s mladší přípravkou ze Světlé nad Sázavou. Pro děti to bylo zpestření tréninků a příprava na soutěžní jaro, které začalo hned 13. dubna ve Ždírci nad Doubravou.

Během jara se odehrálo celkem 8 víkendových turnajů – dvojzápasů týmů mladších přípravek havlíčkobrodského okresu. Spolu s dětmi jsme okusili výhry, prohry i remízy. Během zápasů byla důležitá především bojovnost dětí, jejich chuť hrát a vyhrát, i když to vždycky nevyšlo…

Ukončení naší fotbalové sezóny 2023/2024 proběhlo 18. června na hlavním hřišti, kdy jsme si užili zápas mezi dětmi i s rodiči. Poté si každý nad ohněm opekl buřtík a děti obdržely na památku letošní sezóny medaili.

Rád bych touto cestou poděkoval mým asistentům Jaromíru Pospíšilovi a Pavlu Šimkovi, a také všem rodičům, bez kterých by se děti na tréninky a zápasy jen těžko dostávali.

Seznam dětí v kádru mladší přípravky:
Honzík Smutný, Tadík Petřík, Pavlík Čuřík, Pepa Poupě, Honzík Šimek, Eliáš Doležal, Tobík Bezděk, Tonda Trýb, Štěpánek Haták, Mireček Pospíšil, Dan Holeta, Kuba Haták, Pepa Těšínský, Martínek Fotr, Jéňa Fojtík, Róza Fojtíková, Ondra Poupě, Šťépa Zahálka, Martínek Bělohradský, Rosťa Moravec, Tom Coufal, Šíma Poul, Péťa Miláček, Nikolas Havel.

Fotografie týmu mladší přípravky z jara 2024