Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost – FK Viktorie Velký Osek 2:1 (0:1)

Utkání dorostenecké I. třídy sk. C Středočeského kraje hráno dne 16. 6. 2024 ve Zruči.

Branky: 12. Mentel Štěpán – 63. Duspiva Jan, 90. Hotovec Viktor.

Rozhodčí: Vašíček Jaroslav. Diváků: 60. ŽK: 0:2.

Sestava ZNS/LNS: Pistorius Tomáš, Dušek Josef, Vágner Jan [K], Hotovec Viktor, Čermák Petr, Aye Theay Sa, Pyš Samuel, Hidi M Martin Dávid, Tlach Jan, Božík Miroslav, Duspiva Jan. Hokejově střídali: Sarangerel Tergelsaikhan, Novotný Filip, Pavelka Filip, Janák Vojtěch, Šmejkal Matěj, Bělina Jan.

Komentář trenéra Martina Večeři: „V posledním zápase sezóny 2023/2024 jsme chtěli bodovat. Naše hra byla z mého pohledu slušná. V prvním poločase, ve 12. minutě, jsme vytvořili jednu velkou hrubku a za tu jsme byli potrestáni. Bohužel se nám v prvním poločase zranil dobře hrající Božík. Raději jsme přivolali i záchranou službu. Nechtěný, ale tvrdý zákrok, způsobil nekoordinovaný pád na záda. První poločas jsme prohráli 0:1. Ve druhé půli jsme byli po fotbalové stránce lepším týmem. Dobře jsme kombinovali a dokázali jsme v 63. minutě vyrovnat skóre Duspivou. Soupeře jsme druhý poločas přehrávali a tlačili. Nakonec jsme v samém závěru druhou brankou v 90. minutě Hotovcem zápas dotáhli do vítězného konce. Euforie v tu chvíli byla veliká. Musím pochválit podporu diváků na stadionu. Hlavně mladíci z řad bývalých hráčů Zruče vytvořily s bubnem v ruce výbornou atmosféru. Jsem rád, že se na náš tým dorostu přišlo podívat slušný počet diváků. Hráčům patří poděkování, zápas odmakali i za zraněného Božíka a důležité je, že Míra Božík je v pořádku.“