Výsledky mládeže

DOROST

Mírovka – Ledeč n.s. 1:6 (1:2)

Sestava: Berka Jan, Smejkal Marian, Brož Pavel, Machotka David, Hotovec Viktor, Smejkal Josef, Stehno Jonáš, Lanc Zdeněk, Holoubek Jan, Vágner Matěj, Tselych Petr, Stehno Martin.
 
Branky: Stehno J. 2, Smejkal M. 2, Holoubek J., Lanc Z.

 
V prvních 10 minutách jsme měli jasně navrch a soupeře tlačili. Na první branku jsme nemuseli dlouho čekat – ve 4. minutě se přesnou střelou k tyči prosadil Jan Holoubek . Ale bohužel nás vstřelený gól hodně uspokojil a soupeř také začal vystrkovat růžky. V 17. minutě se prosadil Marian Smejkal, ačkoliv hra v ten moment byla vyrovnaná, vedli jsme touto brankou 2:0. Do poločasové pauzy se měnilo skóre ještě jednou, když pěknou střelou k tyči snížili domácí na 1 : 2 Šimonem Hladíkem. Poločas tak skončil lépe pro nás. Ve druhé půli jsme na začátku 47. minuty vstřelili branku, o kterou se postaral Jonáš Stehno (3:1). A to zřejmě rozhodlo. Naši hráči dobře kombinovali a zápas jsme už jasně ovládli. Do jeho konce jsme přidali ještě 3 branky a zápas tak vyhráli 6:1. Za zmínku stojí branka Mariana Smejkala, který si udělal z hostů tréninkové kužely, prokličkoval se až před branku a zavěsil. Připsali jsme si tak první 3 podzimní body do tabulky.
 
STARŠÍ ŽÁCI
 
Speřice – Ledeč n. S. 1:4 (1:2)
 
Branky: Stehno Martin 2, Šťastný Pavel, Ouřada Jonáš
 
PŘÍPRAVKA
 
V uplynulém týdnu poměřila přípravka síly s týmem SK Zbraslav (na hřišti ve Zruči n. S. v rámci soustředění pražského týmu). V sobotu pak ještě v rámci turnaje opět s SK Zbraslav a kluky z Humpolce. 
V pondělí 26.8. čeká na ledečské hráče výzva v podobě utkání s FC Vysočina Jihlava (hřiště Antonínův Důl od 17:00).
 
PROGRAM PRO NADCHÁZEJÍCÍ VÍKEND
 
Velká porce utkání a řada možností shlédnout utkání (nejen) naší mládeže čeká na fanoušky o nadcházejícím víkendu!
 
Sobota 31.8. 
Starší žáci – Tis od 10:00
„B“ – Dlouhá Ves 16:00
 
Neděle 1.9.
Mladší žáci – Lípa 10:00
Dorost – Dolní Město 13:30
„A“ – Žirovnice 16:00