Z druhého konce kraje bez bodů – FC Rapotice – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A 1:0 (0:0)

Utkání 5. kola krajského přeboru Vysočiny hráno dne 3.9.2023 v Rapoticích.

Střelci: 61. Šmarda Michal.

Rozhodčí: Niederle Zdeněk – Šrámek Zdeněk, Zsihovics Tomáš. Diváků: 238. ŽK: 1:4 (za LNS: V. Kučírek, S. Bezděk, P. Herčík, F. Radil.

Sestava Ledče: T. Bezděk T. – P. Herčík, L. Vodička, V. Kučírek, T. Žemlička (45. M. Píška), S. Bezděk (58. M. Toula), V. Horký (73. M. Smejkal), J. Karel, M. Chlubna (45. F. Radil), J. Štros, J. Stehno (71. O. Martínek).

Hodnocení trenéra Martina Turka: „Dnes jsem s naším výkonem hodně nespokojený. Hráli jsme bez energie a nasazení a většina hráčů nepodala výkon hodný této soutěži. V zápase jsme vůbec nebyli, všude jsme byli pozdě, nedostupovali jsme hráče a hodně faulovali. Když už jsme se dostali k dobré příležitosti ohrozit branku domácích, tak jsme si počínali jako bychom snad poprvé hráli fotbal. Po inkasované brance a po vystřídání se náš výkon zlepšil, a dokonce jsme si vypracovali minimálně tři dobré příležitosti k vyrovnání, ty jsme bohužel nevyužili. Fotbal jsme hráli pouze posledních 30 minut. Prvních 60 minut jsme na hřišti doslova prospali, a to se na této úrovni nevyplácí. Za náš přístup a výkon jsme si dnes nezasloužili bodovat.“

V příštím utkání hostí Ledeč doma Pacov, který si jako nováček soutěže počíná zatím velmi dobře. Hraje se v SOBOTU 9.9. od 16:00 v Ledči.