Začátek jara s vítěznou písničkou – FC Náměšť nad Oslavou – Vícenice – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „A“ 0:2 (0:0)

Utkání 15. kola krajského přeboru kraje Vysočina hráno dne 25.3.2023 v Náměšti nad Oslavou.

Rozhodčí: Svoboda Patrik – Beneš Tomáš, Novák Kamil. Diváků: 60. ŽK: 2:1 (S. Bezděk).

Branky: 77. Fišer Jaroslav, 88. Radil Filip. ŽK: 

Sestava Ledeč „A“: Bezděk Tomáš – Havel Michal (72. Gramer Filip), Žemlička Tomáš, Vodička Lukáš, Karel Jaroslav, Herčík Pavel, Toula Martin [K], Radil Filip, Bezděk Sedrik (72. Horký Vít), Fišer Jaroslav (84. Vágner Jan), Chlubna Martin (67. Stehno Jonáš).

Áčko Kovofiniše si z výletu do Náměště přivezlo 3 body, je v kontaktu se špicí tabulky a daleko od sestupových příček. V příštím zápase hraje doma proti velkému favoritu na postup – mužstvu Pelhřimova. Tak snad naši borci vedoucí tým tabulky notně potrápí. Hraje se v neděli 2.4. od 15:30.

Komentář trenéra Pavla Storože: „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře s vysokou chutí a aktivitou. Bohužel se nám přes řadu příležitostí nepodařilo dát branku. Ty největší měli Fišer, Herčík a Vodička. Po dvaceti minutách se hra začala vyrovnávat. Potýkali jsme se, nutno říci, hodně s nepřesnostmi a část týmu možná až s příliš velkou motivací.
Začátek druhého dějství vyšel lépe domácím, kteří také párkrát zahrozili. Potvrdili jsme, že máme aktuálně velmi, velmi slušnou lavičku a nové síly v podobě Jonáše Stehna, Víti Horkého a zkušeného Filipa Gramera (následně také J. Vágnera) nám pomohly udržet aktivitu do samého závěru utkání. V 77. se konečně po dorážce prosadil dobře hrající Fišer a tento stav hru více otevřel. Po vyvezení Karla nahrával mladičký Honza Vágner do vápna Radilovi, který si poradil nadmíru pohledně – 2:0!
Všichni naši hráči dali do utkání maximum a výsledek jde vyloženě za týmovým nasazením. Hodně byl vidět Vodička, tradičně „všudypřítomný“ Toula a pro soupeře opravdu nepříjemný Fišer.
Jarní odchody Matěje Vágnera a Martina Stehna se nám podařilo tedy rychle nahradit a pokud mladíci vydrží trpělivě pracovat, nemáme o jaro strach a naopak máme prostor v klidu řadu věcí vylepšit.“