Žáci nadělovali desítku – TJ Sokol Lučice – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou st. žáci 1:10 (1:3)

Utkání 9. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska starších žáků hráno dne 8.10.2023 v Mírovce.

Střelci: 30. Včela Petr – 12. Pavelka Filip, 21. Šimek Marek, 25. Pavelka Filip, 44. Janák Vojtěch, 51. Pavelka Filip, 52. Souček Jiří, 54. Pavelka Filip, 60. Janák Vojtěch, 70. Souček Jiří, 79. Rajdl Jan.

Rozhodčí: Beránek Jiří. Diváků: 20.

Sestava Ledče: Černý Jakub – Dudek Jakub, Caska František [K], Chládek Lukáš, Janák Vojtěch, Pavelka Filip, Průša David, Rajdl Jan, Souček Jiří, Šimek Marek, Vrána Matyáš, Pospíšil Václav, Drahozal Markus, Dudek Dominik, Hanousek Dominik.

Starší žáci se rychle otřepali z první porážky v soutěži a v dohrávce 1. kola vyhráli vysoko v Lučici. Díky zisku tří bodů vedou tabulku soutěže o bod před Mírovkou a 4 body před Havlíčkovou Borovou. Utkání rozhodoval dvaasedmdesátiletý doyen sboru okresních rozhodčích pan Jiří Beránek.

Příští zápas hrají naše naděje tuto sobotu 14.10.2023 v Ledči proti Tisu, hraje se od 10:00. Tímto zápasem se naši chlapci rozloučí s domácími diváky v roce 2023. Přijďte je podpořit v boji o udržení 1. místa tabulky.