Béčko si otevřelo střelnici – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B – TJ Dlouhá Ves 11:1 (5:1)

Utkání 3. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 20.8.2023 v Ledči n. S.

Střelci: 11. Martinek Ondřej, 13. Trpišovský Martin, 16. Stehno Jonáš, 31. Martínek Ondřej, 35. Trpišovský Martin, 61. Trpišovský Martin, 64. Havel Michal, 77. Horký Vít, 79. Horký Vít, 81. Horký Vít, 88. Turek Martin – 24. Fulier Zdeněk.

Rozhodčí: Novák Vojtěch – Cakl Martin, Gruber David. Diváků: 40. ŽK: 2:2 (za LNS: Trpišovský Martin, Vladyka Jan).

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Havel Michal, Janovec Martin (61. Vladyka Jan), Pajer Martin, Brož Pavel, Jindra Tomáš (74. Vágner Jan), Horký Vít, Stehno Jonáš (72. Pyš Samuel), Martinek Ondřej [K] (46. Šenk Vladimír), Trpišovský Martin (61. Turek Martin).

Béčko si odbylo nedělní domácí premiéru a ta jí viditelně sedla. Hrstka diváků viděla dva hattricky, zkušeného Trpišovského a mladíka Horkého, který jej stihl dokonce v rozmezí pouhých pěti minut! Jeho poslední trefa z 81. minuty byla jubilejní desátou a nebohé hosty ještě dorazil 11 trefou trenér Áčka Martin Turek.

Béčko tak patří ke třem stoprocentně úspěšným týmům a po dvou odehraných zápasech je v tabulce na 2. místě. V příštím kole hostí v naše rezerva v tradičním sobotním termínu Věžnici. Hraje se v sobotu 26.8.2023 od 16:30.