Dorost přivezl z Čelákovic bod – SK Union Čelákovice – Jiskra Zruč/ Kovofiniš Ledeč 1:1 (1:1)

Utkání 3.kola dorostenecké I. A třídy Středočeského kraje, sk. C hráno dne 20.8.2023 v Čelákovicích.

Branky: 22. Fiala Matyáš – 17. Novotný Filip.

Rozhodčí: Kovář Otto. Diváků: 50.

Sestava Zruč/Ledeč: Pistorius Tomáš – Ouřada Jonáš, Hotovec Viktor, Pyš Samuel [K], Koten Pavel, Čermák Petr, Vágner Jan, Aye Theay Sa, Novotný Filip, Božík Miroslav, Adam Adam.
Na střídání připraveni: Mičánek, Duspiva, Vršťala, Šmejkal, Sarangerel.

Komentář trenéra Martina Večeřy: „První poločas přinesl tvrdou, ale férovou hru na obou stranách. My jsme se dostali do vedení v 17. minutě. Adam doslova provětral obranu domácích a nacentroval míč do předbrankového prostoru. Jeho centr pěknou střelou zakončil Novotný 1:0. Domácí odpověděli vzápětí ve 22. minutě po nedůrazném odkopu naší obrany 1:1. Do konce prvního poločasu si jak domácí, tak i my vytvořili další brankové příležitosti, stav se ale neměnil.

Do druhého poločasu jsme kvůli zdravotním komplikacím museli udělat nějaké změny. Sostředili jsme se více na bránění a vyráželi do rychlých brejků hlavně pod vedením Čermáka. Domácí více kombinovali ale nevytvářeli si díky náší koncentrované obraně vyložené šance. Dvě střely ze střední vzdálenosti pokryl Pistorius bez problémů. Rozhodnutí jsme měli na kopačkách v 80. minutě. Po nádherné kombinaci přihrávek se do střelby dostal Theay Sa, bohužel jeho pokus bravurně vytáhl domácí brankář na roh. Domácí se v poslední pěti minutách nadechli k náporu. Kluci si ale nerozhodný ale spravedlivý výsledek pohlídali. Za získaný bod jsme z půdy silného soupeře rádi. Klukům patří veliký dík, zápas odmakali, tak jak se patří, doslova jezdili po zadku. Příští týden hostíme Krakovany a těšíme se na domácí podporu našich fanoušků. Tak neváhejte nás přijít podpořit.“