Další přesvědčivé domácí vítězství – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B – TJ Šmolovy 4:0 (3:0)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 10.9.2023 v Ledči n. S.

Střelci: 15. Jindra Tomáš, 16. Stehno Jonáš, 18. Trpišovský Martin, 55. Smejkal Marian.

Rozhodčí: Dočkal Lukáš – Novák Vojtěch. Diváků: 85. ŽK: 0:5.

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Prchal Daniel [K], Smejkal Marian, Janovec Martin – Pajer Martin (57. Šenk Vladimír), Holoubek Jan (61. Vladyka Jan), Jindra Tomáš (46. Horký Vít), Stehno Jonáš (46. Lanc Zdeněk), Brož Pavel, Trpišovský Martin.

Béčko bez svého nejlepšího střelce Martínka i bez dalšího zkušeného hráče Martina Turka, který již 14 dní dává góly za Melechovan Kouty, zvládlo v pohodě další domácí zápas. Utkání rozhodly 3 góly v rozmezí 15.-18. minuty. Proti poslednímu celku tabulky se už pak prosadil jen v 55. minutě Smejkal. Premiéru v ledečském dresu v kategorii dospělých, zatím tom Béčkařském, si odbyl ve druhé půli ledečský odchovanec Zdeněk Lanc, který poslední tři roky kopal v dorostu FK Čáslav, kde měl možnost kopat divizní dorosteneckou soutěž. Zdeněk přestoupil zpátky do Ledče a přejeme, ať se mu „doma“ daří.

Ledeč B je v tabulce  průběžně třetí a tuto sobotu 16.9.2023 cestuje na hřiště Keřkova, který je zatím na 11. místě. Hraje se od 15:30.