Danek Prchal použil svou silnou zbraň – TJ Sativa Keřkov – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B 1:2 (1:0)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 16.9.2023 v Keřkově.

Branky: 31. Kunstar Jakub – 63. Martinek Ondřej, 89. Prchal Daniel.

Rozhodčí: Podoba Tomáš. Diváků: 68. Bez ŽK.

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Havel Michal (82. Vladyka Jan), Prchal Daniel [K], Smejkal Marian (75. Šenk Vladimír), Janovec Martin, Žemlička Tomáš (60. Vágner Jan), Jindra Tomáš (46. Holoubek Jan), Stehno Jonáš (60. Brož Pavel), Martinek Ondřej, Trpišovský Martin.

Ve slušně hraném utkání, ve kterém nepadla ani jedna žlutá karta, překvapivě vedli domácí.  Ve druhé půli srovnal zkušený Martínek na 1:1, aby později použil obránce hostí svou kdysi obávanou zbraň – góly v samotním závěru zápasu. Gól z 89. minuty znamenal tři body pro Béčko, které je tak v tabulce druhé a stejně jako první Golčův Jeníkov a třetí Herálec ještě v přeboru neprohrálo. Dalším utkáním Béčka je derby s Kožlím, hraje se v neděli 24.9. od 15:30.