Dominika Pokorná nominována opět do okresního výběru!

Desetiletá hráčka ledečské starší přípravky Dominika Pokorná byla OFS Havlíčkův Brod již podruhé v průběhu podzimu 2023 nominována do okresního výběru děvčat WU13. Gratulujeme naší mladé talentované hráčce k tomuto úspěchu a přejeme jí mnoho zdaru v zápasech s dalšími okresními výběry. Uvidíme, zda Dominika půjde ve šlépějích Petry Čechové, zřejmě historicky nejúspěšnější ledečské fotbalistky, která si zakopala v dresu Jihlavy i 1. ženskou fotbalovou ligu.

Tatínkem nadějné hráčky a jedním z trenérů okresního výběru WU 13 je Martin Pokorný, bývalý hráč Kovofiniše Ledeč, aktuálně oblékající dres účastníka okresního přeboru SK Kožlí. Mimochodem, Martin Pokorný v roce 2023 oslavil stejně jako jeho vrstevník a jmenovec Martin Janovec čtyřicáté narozeniny. Posíláme do Kožlí opožděnou gratulaci, přání pevného zdraví a poděkování za cenné služby pro ledečskou kopanou. Martin Pokorný odehrál v letech 2000 – 2010 za Áčko Ledče 191 zápasů, ve kterých vstřelil 15 branek a je tak jistě skvělou inspirací pro svou ratolest.

Na fotografii níže vidíme Martina zcela vlevo s kapitánskou páskou při obranné činnosti v průběhu finále krajského poháru v roce 2007. V zápase hraném v Měříně Ledeč získala trofej pro vítěze krajského poháru.