Dorost smetl Krakovany – Jiskra Zruč/ Kovofiniš Ledeč – SK Krakovany 6:1 (4:0)

Utkání 1.A třídy dorostu Středočeského kraje, sk. C hráno dne 27.8.2023 ve Zruči nad Sázavou.

Branky: 5. Mičánek Jan, 9. Adam Adam, 15. Mičánek Jan, 21. Vágner Jan, 64. Mičánek Jan, 78. Aye Theay Sa – 76. Mochari Roman (penalta).

Rozhodčí: Pudil Václav. Diváků: 25. ŽK: 0:1.

Sestava Zruč/Ledeč: Pistorius – Koten, Hotovec, Pyš, J. Ouřada J. – Čermák, Taso, J. Vágner, Mičánek – Novotný, Adam

Střídali: M. Ouřada, O. Bělohradský, Duspiva, T. Sarangerel, Šmejkal, Hidi.

Dorost i připsal první branku sezony a výhře rozhodl již v prvním poločase.

Komentář trenéra Martina Večeři: „První poločas: Chtěli jsme začít náporem a aktivní hrou, což se nám povedlo. Vstřelili jsme velice brzkou branku a dostali se tak na koně. Do konce poločasu jsme vstřelili ještě 3 branky a poločas vyhráli 4:0. Druhý poločas byl ze začátku vyrovnaný. Soupeře jsme začali opět přehrávat od 55. minuty. Ve druhém poločase jsme se dopustili chyby. Následovala doslova zbytečná penalta. Kterou soupeř proměnil, i když Pistoriusovi moc nechybělo, aby neinkasoval. Vstřelili jsme další 2 branky a zápas dotáhli do vítězného konce. V celém utkání jsem měl možnost střídat spoustu hráčů a vyzkoušet nějaké možnosti v rozestavění. Mrzí mě, že jsme branek nevstřelili ještě více. Možností jsme na to měli spoustu. Za 3 body jsem rád a týmu za to patří dík. Nejlepšími hráči našeho týmu byli Adam a Mičánek. Mičánek je ročník 2008 a vstřelil v zápase 3 branky. Ti starší by si z něj měli vzít příklad, jelikož bojoval jako lev a byl za to odměněn.“

Příští zápas hraje dorost Zruče/Ledče v sobotu 2.9.2023 od 10:00 v Pečkách.