Dorostenci nadělili soupeři kanára – Mírovka/Pohled – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou dorost 1:6 (0:4)

Utkání 3. kola dorostenecké I. třídy sk. A kraje Vysočina hráno dne 3.9.2022 v Mírovce.

STŘELCI: 82. Kuth David – 10. Vágner Jan, 21. Pyš Samuel, 35. Stehno Martin, 41. Pyš Samuel, 49. Stehno Martin, 88. Píška Matěj.

Diváků: 25. Rozhodčí: Bouda Josef. ŽK: 0:3 (Píška Matěj, Holoubek Jan, Hotovec Viktor).

Sestava Ledče: Janů Pavel – Bělohradský Ondřej, Píška Matěj, Vágner Jan, Holoubek Jan [K], Stehno Martin (60. Podrázský Zdeněk), Pyš Samuel (74. Berka Matěj), Hotovec Viktor, Brož Pavel, Hart Matěj, Machotka David.

Naši dorostenci si připsali první vítězství v mistrovských zápasech. Přesvědčivě smetli kombinovaný tým Mírovky a Pohledu. Jasno bylo již po prvním poločase. Pokud zopakují stejný přístup v dalších utkáních, bodů by jim mělo přibývat. Příští utkání sehrají dorostenci na domácím hřišti v sobotu 10.9.2022 proti týmu Štoků. Hraje se od 10:00.

Komentář trenéra Martina Večeři: „V kabině jsme si s klukama řekli, že musíme být od prvních minut aktivní a agresivní. Soupeře jsme jasně přehrávali, dařily se nám náběhy od krajních záložníků za obranu. Následné brankové situace jsme dokázali přetavit i ve vstřelené góly. Po prvním poločase bylo o zisku 3 bodů rozhodnuto. Ve druhém poločase, jsme jako zkušenější mančaft kontrolovali hru a přidali ještě 2 branky. Jedinou kaňkou na výsledku bylo zbytečné inkasování branky na 1:5 z pohledu domácích. Náš Brankář Pavel Janů si za výkon čisté konto zasloužil. Musím celý tým pochválit, kluci doslova jezdily po zadku a celý zápas odmakali.“