Dorostenci se rozloučili s podzimem remízou – SK Habry – FK Kovofiniš Ledeč n.S. 1:1 (1:0)

Utkání 10. kola dorostenecké I.A třídy Kraje Vysočina sk. A hrané dne 24.10.2021 v Habrech.

Branky: 28. Adam Víšek – 62. Jan Holoubek.

Rozhodčí: Marek Žaloudek. Diváků: 45. ŽK: 1:1 (O. Bělohradský).

Sestava Ledče: Berka Jan – Hotovec Viktor, Stehno Jonáš [K], Stehno Martin, Vágner Jan (61. Ouřada Jonáš), Smejkal Marian, Bělohradský Ondřej, Tselych Petr, Holoubek Jan, Ouřada Matyáš, Rajdl Martin.

Zápas v Habrech nabídl divákům podívanou plnou šancí na obou stranách. Ledečští dorostenci v prvních 20. minutách nevyužili řadu šancí, když se zaskvěl domácí gólman Císař. Na druhé straně dokázal haberský Víšek potrestat chybu hostů a ve 28. minutě poslal domácí do vedení – 1:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se zlepšeným výkonem a v 62. minutě zaslouženě vyrovnali, když se trefil Jan Holoubek. V poslední půlhodině si oba mančafty vytvořily shodně dvě vyložené šance, které zůstaly neproměněny a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Pro ledečský dorost jako pro první tým v soutěži (a zároveň první tým ledečského oddílu) skončila podzimní sezóna. Ostatní mužstva ještě čeká minimálně utkání 11. kola a některá mají ještě na programu dohrávky. Po rozpačitém startu do sezóny ledečské naděje zabraly a usadily se v horní polovině tabulky. Zda zůstanou na 4. místě, bude jasné po odehrání zbývajících zápasů. Získané pozice jsou ale příslibem a dobrým odrazovým můstkem pro jarní část sezóny.