B tým veze z Okrouhlice cenné tři body – TJ Sokol Okrouhlice – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ 2:3 (2:1).

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 24. 10. 2021 v Okrouhlici.

Diváků: 82. Rozhodčí: Prokop Jiří – Ondráček Milan, Synecký Jan. ŽK: 1:1 (J. Stehno).

STŘELCI: 31. Beránek Martin, 36. Beránek Pavel – 29. Voplakal Jiří, 49. Vladyka Jan, 59. Vladyka Jan.

Sestava Ledeč „B“: Petřík Jiří – Hauser Lukáš, Prchal Daniel [K], Janovec Martin, Vladyka Jan, Šenk Vladimír, Stehno Jonáš (79. Rajdl Martin), Hotovec Viktor, Slavětínský Jiří, Holoubek Jakub (46. Vágner Jan), Voplakal Jiří (90. Urban Jaroslav).

Ledečské Béčko nastoupilo v základní sestavě se dvěma dorostenci (Jonáš Stehno – 18 let, Viktor Hotovec – 16 let), přičemž na lavičce seděli další tři. Všech pět borců hrálo dopoledne svůj mistrák v Habrech.

První polovina utkání přinesla vyrovnanou hru, Ledeč ovšem hrála pod své výkonnostní možnosti. Přesto šli hosté do vedení po gólu zkušeného Jirky Voplakala – 0:1. Domácí ovšem stačili ještě do přestávky výsledek otočit – 2:1.

Po nástupu do druhé půle hosté herně dominovali a dokázali otočit výsledek na konečných 2:3, když se dvakrát trefil hrající trenér Vladyka. Ledečští ovšem nadále dělali velké chyby v obraně, i přesto nakonec dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce.

Béčko si z Okrouhlice přivezlo důležité tři body a do závěrečného dvojboje s Věžnicí může jít přeci jen o něco klidnější jako 5. tým tabulky. Utkání dohrávaného 1. kola s Věžnicí se hraje v sobotu 30.10. ve 14:00 a jde o poslední letošní domácí zápas naší rezervy v Koutech a zřejmě i poslední mistrovský zápas na tomto krásném stadionku před kýženým návratem na rekonstruovaný letní stadion u řeky Sázavy.