Hladké vítězství – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou dorost – SK Přibyslav / Keřkov 3:0 (2:0)

Utkání I. třídy dorostu, kraj Vysočina, hráno dne 15.10.2022 v Ledči nad Sázavou.

STŘELCI: 12. Stehno Martin, 32. Stehno Martin, 56. Vágner Jan (pen.).

Rozhodčí: Šrámek Zdeněk. Diváků: 30.

Sestava Ledče: Vágner Jan – Holoubek Jan [K], Brož Pavel, Ouřada Jonáš, Bělohradský Ondřej, Píška Matěj, Hotovec Viktor (76. Berka Matěj), Horký Vít, Stehno Martin (59. Machotka David), Ouřada Matyáš, Pyš Samuel (59. Hart Matěj).

Dorost po dvouzápasovém půstu bodově zabral a připsal si jasnou výhru nad týmem ze spodní poloviny tabulky. Do poločasu dal dva góly kanonýr M. Stehno a druhé půlce rozhodl z penalty kapitán J. Vágner, který tentokrát zaskočil v brance při absenci tradičního gólmana Janů.

Dorost hraje další zápas v Golčově Jeníkově, kde se střetne s nováčkem soutěže – kombinovaným týmem Golčova Jeníkova a Třemošnice. Hraje se v sobotu 22.10. od 10:00.