Leština dostala šestku – FK Kovofiniš Ledeč n. S. mladší žáci – TJ Leština 6:1 (4:1)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska, mladší žáci, skupina B, hráno dne 13.10.2022 v Ledči.

STŘELCI: 4. Rajdl Jan, 16. Šimek Marek, 21. Vrána Matyáš, 33. Chládek Lukáš, 54. Chládek Lukáš, 40. Souček Jiří – 32. Hypeš David.

Sestava Ledče: Černý Jakub, Caska František [K], Chládek Lukáš, Kavka Matěj, Pospíšil Václav, Průša David, Pyš Oliver, Rajdl Jan, Souček Jiří, Šimek Marek, Vrána Matyáš, Novotný Vratislav.

Mladší žáci vedou tabulku o 3 body před druhým Hořepníkem. Příští zápas sehrají právě na půdě Hořepníka. Hraje se v sobotu 22.10. od 12.30.

Fotografie týmu není ze zápasu s Leštinou.

Horní řada zleva: trenér Milan Šimek, František Caska, Jiří Souček, Matyáš Vrána, Jakub Dudek, Tomáš Kopka.
Dolní řada zleva: David Průša, Jakub Černý, Marek Šimek, Václav Pospíšil, Lukáš Chládek
Ležící: Maksym Hryhorchak.

Na fotce chybí: Vratislav Novotný, Matěj Kavka, Daniel Petrů, Jan Rajdl a trenéři Tomáš Janák a Tomáš Kopka