I podruhé v přípravě na štítě – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A – SK Sokoleč 1:2 (0:0)

Přátelské utkání s účastníkem krajského přeboru Středočeského kraje sehráno dne 29.7.2023 v Ledči.

Góly FKLNS: 75. Štros Josef.

Sestava FKLNS: T. Bezděk – P. Herčík (45. M. Smejkal), L. Vodička, S. Bezděk, T. Žemlička (45. M. Havel), M. Toula (45. M. Píška), V. Kučírek (45. Piskač), J. Gramer (45. J. Karel), J. Fišer (45. O. Martinek), M. Chlubna (45. J. Štros), V. Horký (70. T. Jindra)

Ledečský A tým i své druhé přípravné utkání prohrál. Jedinou branku domácích vstřelil čtyřiatřicetiletý Josef Štros, který většinu své kariéry strávil ve Světlé nad Sázavou a je novou posilou ledečského klubu.

Hodnocení trenéra Martina Turka:

Do dnešního utkání jsme použili 18 hráčů do pole a jednoho brankáře. Výsledek nás mrzí, ale zápas byl opět velmi kvalitní a jsme rádi, že se v naší hře objevily věci, které po hráčích chceme.

Tak to viděl trenér soupeře – článek v Nymburském deníku.