Jak je důležité míti Filipa – FK Kovofiniš Ledeč n. S. starší žáci – TJ Sokol Herálec 7:3 (4:0)

Utkání okresního přeboru starších žáků Havlíčkobrodska hráno dne 24.9.2023 v Ledči n. S.

Branky: 7. Pavelka Filip, 19. Pavelka Filip, 20. Pavelka Filip, 29. Pospíšil Václav, 69. Pavelka Filip, 71. Pavelka Filip (penalta), 74. Pavelka Filip (penalta). – 46. Pátek Tobiáš, 48. Beneš Dominik (penalta), 53. Pátek Tobiáš.

Rozhodčí: Berka Matěj.  Diváků: 9. ŽK: 2:2 (za LNS: Chládek, V. Janák), ČK: 0:1 (60. Lacek).

Sestava Ledče: Černý Jakub – Dudek Jakub, Caska František [K], Chládek Lukáš, Janák Vojtěch, Marek Hanousek, Pavelka Filip, Petrů Daniel, Průša David, Rajdl Jan, Souček Jiří, Šimek Marek, Vrána Matyáš, Pospíšil Václav.

V zápase proti Herálci opět exceloval Filip Pavelka a i díky jeho třem gólům se zdálo být o poločase rozhodnuto. Hosté ale po pauze v rozpětí 46. a 53. minuty stáhli na 4:3 a utkání získalo náboj. Hostující hráč Lacek ale obdržel v této věkové kategorii po dvou žlutých kartách málo vídanou červenou kartu a Ledeč díky dalšímu hattricku střelecky obdařeného Pavelky rozhodla v závěru utkání o svém vítězství. Naši starší žáci mají i po svém pátém zápase stoprocentní úspěšnost a jsou  tabulce okresního přeboru druzí.

DNES VE STŘEDU 27.9. hrají naši starší žáci na svém hřišti utkání 11. kola proti Habrům. Přijďte podpořit naše chlapce, hraje se od 16:00.