Jarní premiéra nevyšla – TJ Slavoj Pacov – FK Kovofiniš Ledeč n. S. dorost 2:0 (1:0)

Utkání 13. kola krajského přeboru dorostu hráno dne 9.4.2023 v Pacově.

Branky: 5. Pekař Vojtěch, 86. Poduška Jakub.

Diváků: 30. Rozhodčí: Doskočil Pavel. ŽK: 1:1 (za LNS: Brož Pavel).

Sestava Ledče: Vágner Jan – Holoubek Jan [K], Hotovec Viktor, Brož Pavel 65, Ouřada Jonáš, Sarangerel Tergelsaikhan (74. Berka Matěj), Horký Vít, Píška Matěj, Ouřada Matyáš, Pyš Samuel, Podrázský Zdeněk.

V prvním jarním zápase prohrávali naši dorostenci již od páté minuty 0:1 a druhý gól dostali pro změnu 5 minut před koncem řádné hrací doby. V tabulce tak zůstali na 8. místě. Zápas s Mírovkou/Pohledem byl odložen.

Komentář trenéra Martina Večeřy:  „Bohužel do jarní časti sezóny máme velice malý počet hráčů. Náš tým se musí hlavně vypořádat s odchodem, klíčového hráče Martina Stehna do Havlíčkova Brodu. Martinovi přejeme samozřejmě hodně zdaru a vstřelených branek. Do Pacova jsme odcestovali v dost slepené sestavě, bez hráčů, kteří by jinak nastoupili v základní sestavě. Zápas jsme nezačali zrovna aktivně, soupeř byl lepší na míči a dostával se do šancí. Jednu z nich dokázal využit a dostal se do vedení 1:0 Po zhruba 20 minutách, se ale karta obrátila a mi jsme po zbytek zápasu byli lepším týmem. Bohužel, z převahy se nám nepodařila vstřelit branka. V závěru utkání, jsme museli hru trošičku otevřít. Šťastnější Pacov po našem nedůrazném odkopu vstřelil 2 branku. Zápas jsme tedy sice prohráli, ale za předvedený výkon v poslepované sestavě chceme klukům poděkovat. A věříme že v domácím zápase s Mírovkou už nějakou tu branku vstřelíme.“