Béčko uspělo podle očekávání – TJ Sokol Lipnice n. S. – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B 1:5 (1:2)

Utkání 17. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 9.4.2023 v Lipnici n. S.

STŘELCI: 43. Bláha Aleš – 3. Trpišovský Martin, 18. Turek Martin, 53. Martinek Ondřej, 60. Turek Martin (pen.), 66. Turek Martin.

Diváků: 20. Rozhodčí: Novák Ondřej – Ondráček Milan, Baloun Daniel. ŽK: 0:1 (Prchal Daniel).

Sestava Béčka Ledče: Březina David – Hauser Lukáš, Prchal Daniel, Smejkal Marian, Janovec Martin, Šenk Vladimír (46. Holoubek Jan), Vágner Jan (62. Vodička Lukáš), Jindra Tomáš (33. Žemlička Tomáš), Turek Martin, Trpišovský Martin, Martinek Ondřej (70. Holoubek Jakub).

Béčko posíleno navíc několika hráči Áčka splnilo roli favorita a na hřišti poslední Lipnice zvítězilo jasně 5:1. Branky stříleli pouze zkušení hráči, přičemž rovnou hattrick si připsal Martin Turek. Premiéru v brance Béčka si odbyl brankář David Březina. Po zápase si Béčko zaskočilo do hostince u České Koruny. Další utkání mělo Béčko sehrát v sobotu 15.4. s druhým týmem přeboru Havlíčkovým Brodem C, ale tento zápas byl odložen na středu 19.4.2023 16:00.