Mladší žáci ztratili naději na 2. místo v okresním přeboru a v posledním kole budou bojovat alespoň o bronz

Naši mladší žáci sehráli v uplynulém týdnu v rámci nadstavby o 1.-4. místo hned 2 mistrovská utkání.

Ve čtvrtek 2.6.2022 doma podlehli kombinovanému týmu České Bělé/Pohledu 8:10 po poločase 4:5, když branky vstřelili: 6. Janák Viktor, 15. Rajdl Jan, 19. Hanousek Dominik, 30. Šimek Marek, 58. Hanousek Dominik, 59. Souček Jiří, 65. Janák Vojtěch, 69. Rajdl Jan.

Sestava Ledče: Černý Jakub – Caska František [K], Hanousek Dominik, Hůla Jiří, Janák Viktor, Janák Vojtěch, Jindřichovský Matěj, Rajdl Jan, Souček Jiří, Tatíček Petr, Písařík Štěpán, Schmutzer Štěpán, Kopka Tomáš, Pospíšil Václav, Šimek Marek.

Prohrou naši chlapci ztratili šanci být druzí v tabulce. Zajímavostí zápasu je, že na straně hostí nastoupil syn bývalého vynikajícího fotbalisty ledečského Áčka a Béčka Jana Moučky a vstřelil Ledči hned 2 branky.

V neděli 5.6.2022 podlehli v přímém souboji o 3. místo tabulky Habrům 6:12 (3:6), když se do sítě soupeře trefili: 10. Hanousek Dominik, 20. Hanousek Dominik, 25. Janák Vojtěch, 45. Šimek Marek, 49. Šimek Marek, 55. Šimek Marek.

Ledeč musí v posledním kole získat minimálně stejně bodů jako 4. Habry nebo doufat, že Habry nezískají proti Pohledu/České Bělé ani bod. Habry totiž mají při aktuální bodové rovnosti obou týmů horší celkové skóre i horší bilanci ze vzájemných zápasů. Rozhodne poslední kolo, v němž Ledeč hostuje na půdě suverénního vítěze okresního přeboru, družstva Lípy u Havlíčkova Brodu. Hraje se v neděli 12.6. od 9:30 v Lípě.