Napodruhé už to vyšlo – SK Habry – FK Kovofiniš Ledeč n. S. mladší žáci 2:10 (0:4)

Mladší žáci ve 2. kole nadstavby hostovali v Habrech a i potřetí letos tohoto soupeře porazili. Dvakrát se jim to podařilo výrazně ve skupině a i tentokrát v zápase jasně dominovali, soupeř korigoval až ve druhém poločase.

Střelci gólů Ledče: 4. Janák Vojtěch, 16. Janák Vojtěch, 32. Souček Jiří, 34. Souček Jiří, 37. Hanousek Dominik, 49. Hanousek Dominik, 50. Caska František, 58. Hůla Jiří, 62. Janák Viktor, 66. Tatíček Petr.

Sestava Ledče:  Černý Jakub – Caska František [K], Hanousek Dominik, Hůla Jiří, Janák Viktor, Janák Vojtěch, Jindřichovský Matěj, Rajdl Jan, Souček Jiří, Tatíček Petr, Písařík Štěpán, Schmutzer Štěpán.

Naši jsou v tabulce na 2. místě. Tabulka nadstavby je zde.

Klíčem k nadějím na vítězství v finálové skupině nástavby bude příští domácí zápas s vedoucím týmem tabulky, zatím neporaženým družstvem Lípy u Havlíčkova Brodu. Hraje se v neděli 22.5.2022 od 9:30 v Ledči.