Nejdřív debakl, potom málem bod – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „B“ – SK Věžnice 4:6 (0:5)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 30. 10. 2021 v Koutech.

STŘELCI: 50. Stehno Jonáš, 65. Martinek Ondřej, 73. Martinek Ondřej (pen.), 87. Stehno Jonáš – 5. Chalupník Patrik, 14. Smutný Jakub, 17. Prokeš Jan, 23. Chalupník Patrik, 42. Smutný Jakub, 90. Drahoš David.

Rozhodčí: Neuvirth Jakub – Baloun Daniel, Váňa Filip. Diváků: 30. ŽK: 4:2.

Sestava Ledče „B“: Vodička Lukáš – Prchal Daniel [K], Stehno Jonáš, Vladyka Jan, Hauser Lukáš, Pajer Martin (81. Vágner Jan), Píška Matěj (46. Žemlička Tomáš), Popek David (46. Šenk Vladimír ), Slavětínský Jiří, Martinek Ondřej, Voplakal Jiří (68. Hotovec Viktor).

Béčko Ledče prožilo proti lídrovi tabulky hororový první poločas, aby pak ve druhém poločase mocně dotahovalo. Ve 23. minutě to bylo již 0:4 pro ex-bétřídní klub z Věžnice, do půlky přidali hosté ještě jeden gól a pro domácí to vypadalo na potupný debakl. Ten se ale nekonal a v 87. minutě to bylo již jen 4:5. Hosté nakonec v poslední minutě definitivně rozhodli Drahošem, který upravil na hokejových 4:6.

Béčku patří v tabulce 6. příčka, nicméně bodový odstup od poslední Nové Vsi u Světllé je pouze 6 bodů. Poslední utkání podzimu je první utkání jara a je jím „odveta“ ve Věžnici, hraje se v neděli 7.11. od 14:00 ve Věžnici.