Po hodech přišla studená sprcha – FK Kovofiniš Ledeč n. S. dorost – TJ Sokol Štoky 2:7 (1:2)

Utkání 4. kola I. třídy dorostu kraje Vysočina, sk. A hráno dne 10.9.2022 v Ledči.

STŘELCI: 2. Stehno Martin, 81. Podrázský Zdeněk – 4. Karlík Filip, 21. Partl Daniel, 51. Dáňa Denis, 57. Koutek Antonín, 62. Svoboda Michal, 68. Svoboda Michal, 76. Karlík Filip.

Diváků: 30. Rozhodčí: Sýkora Tomáš. Bez ŽK.

Sestava Ledče: Janů Pavel – Bělohradský Ondřej, Píška Matěj, Vágner Jan, Horký Vít, Stehno Martin [K], Pyš Samuel, Hotovec Viktor (46. Podrázský Zdeněk), Brož Pavel, Ouřada Matyáš, Machotka David (73. Berka Matěj).

Venkovní utkání minulého kola vlilo do žil našeho dorostu optimismus, nicméně doma přišla studená sprcha ve formě ostudného výprasku od Štoků, což je tým, který by Ledeč měla porážet, pokud chce pomýšlet na lepší umístění v tabulce. V sestavě byla řada hráčů, kteří již mají zkušenosti s dospělým fotbalem, ale na hřišti to bohužel nebylo znát. První poločas ještě nenasvědčoval tomu, co se odehrálo po přestávce. Hosté pěti brankami v rozmezí 25 minut utekli na 1:7 a Ledeč se zmohla v závěru už jen na drobnou korekturu ostudného výsledku.

Příští zápas sehrají naši dorostenci s Chotěboří „B“ jako předzápas utkání ledečského Áčka v Chotěboři. Hraje se v sobotu 17.9. do 13:00 v Chotěboři.