První plichta v sezóně – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ – TJ Sokol Herálec 1:1 (1:1)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 24.9.2022 v Ledči nad Sázavou.

STŘELCI: 29. Martinek Ondřej – 25. Moravec Lukáš.

Rozhodčí: Ondráček Milan. Diváků: 25. ŽK: 2:2 (za LNS Tselych a Jakub Holoubek.

Sestava Béčka: Císař Erik – Vágner Jan (46. Stehno Martin), Vladyka Jan, Hauser Lukáš, Šenk Vladimír [K], Pajer Martin, Stehno Jonáš, Vodička Lukáš, Tselych Petr, Martinek Ondřej, Jindra Tomáš (70. Holoubek Jakub).

Vše důležité v zápase s Herálcem se odehrálo v prvním poločase během pěti minut. Hosté se ujali vedení 1:0 ve 25. minutě Moravcem, domácí odpověděli poměrně rychle brankou kanonýra Martínka. Béčko se drží po 8. kole ve vyrovnaném středu tabulky. Blíže ke špici ho může posunout úspěch v domácí dohrávce 6. kola, ve které ve sváteční středu 28.10. od 10:00 přivítá Novou Ves u Světlé nad Sázavou.