Tečku za podzimní sezónou udělají naši mladší žáci v Golčově Jeníkově

Téměř všechny týmy ledečského oddílu již mají podzim 2021 za sebou. Jedinou výjimkou jsou Mladší žáci, kteří v neděli 14.11.2021 nastoupí v Golčově Jeníkově proti prvnímu týmu průběžné tabulky skupiny B Okresního přeboru Havlíčkobrodska. Pokud by se svěřencům trenéra Miroslava Hrabaně a jeho asistenta Tomáše Žemličky podařilo v tomto utkání zvítězit, přezimovali by na 1. místě tabulky své skupiny B. S ohledem na to, že mužstvo Jeníkova je v prvním vzájemném utkání v Ledči porazilo, nepůjde o snadný úkol. Přesto lze již před tímto utkáním konstatovat, že mladší žáci jsou velkými nadějemi ledečské kopané. Vždyť v dosavadních 8 zápasech 7x vyhráli a především nastříleli svým soupeřům 150 gólů (průměr necelých 19 gólů na zápas!!!) a v tomto kritériu jsou dokonce o pár desítek branek lepší než jejich nedělní soupeř. Oceněním trenérské práce a talentu a píle mladých hráčů jsou i nominace některých žáků na zápasy okresního výběru Havlíčkobrodska v kategorii U12..

Utkání se hraje v neděli 14.11.2021 od 10:00 v Golčově Jeníkově. Přejeme našim nadějím hodně zdaru!