Třetí prohra v řadě – FC Chotěboř „B“/Víska – FK Kovofiniš Ledeč n. S. dorost 4:2 (3:1)

Utkání dorostenecké I. třídy kraje Vysočina sk. A hráno dne 21.5.2022 v Chotěboři.

STŘELCI: 25. Jehlička Tomáš, 27. Prokš Petr, 42. Kruntorád Antonín (pen.), 90. Píbil Patrik – 2. Vágner Jan, 73. Vágner Jan.

Diváků: 25. Rozhodčí: Zadina Petr.

Sestava Ledče: Berka Jan – Stehno Jonáš [K], Bělohradský Ondřej (63. Pyš Samuel), Vágner Jan, Holoubek Jan, Tselych Petr, Ouřada Matyáš, Hotovec Viktor, Brož Pavel (36. Ouřada Jonáš), Jindra Tomáš, Smejkal Marian (76. Sarangerel Tergelsaikhan).

Dorostenci Ledče utrpěli třetí porážku za sebou a po slibných výsledcích ze začátku jarní sezóny ztratili naději na výrazný posun v tabulce směrem vzhůru. Sice překvapili domácí kombinovaný tým Chotěboře „B a Vísky a vedli velmi rychle 1:0 gólem J. Vágnera, nicméně domácí dvěma slepenci mezi 25. a 27 minutou výsledek otočili a do poločasu odskočili o dvě branky, když ještě navýšili své vedení gólem z penalty. Naději na body zvýšil v 73. minutě svým druhým gólem Vágner. Ovšem vyrovnat se hostům nepodařilo a naopak domácí stvrdili výhru čtvrtým gólem v 90. minutě.