Mladší žáci ztratili naději na vítězství v okresním přeboru – FK Kovofiniš Ledeč n. S. – TJ Sokol Lípa 2:12 (1:7)

Utkání nadstavby o 1. až 4. místo okresního přeboru mladších žáků okresu Havlíčkův Brod hráno dne 22.5.2022 v Ledči.

STŘELCI: 26. Rajdl Jan, 50. Janák Viktor – 2. Chlubný Adam, 7. Chlubný Adam, 15. Loskot Štěpán, 19. Krpálek Jakub, 23. Rosecký Štěpán, 25. Loskot Štěpán, 32. Poulíček Šimon, 41. Koláček Jakub, 51. Koláček Jakub, 53. Vítek Petr, 65. Souček Jakub, 66. Zajíček Pavel.

Sestava Ledče:  Černý Jakub (B) – Caska František [K], Hanousek Dominik, Hůla Jiří, Janák Viktor, Janák Vojtěch, Jindřichovský Matěj, Rajdl Jan, Souček Jiří, Tatíček Petr, Písařík Štěpán, Schmutzer Štěpán, Kopka Tomáš, Pospíšil Václav, Šimek Marek.

Ledeč na lídra tabulky nadstavby nestačila a rozhodnuto bylo prakticky po prvním poločase. Soupeř vede s plným počtem bodů tabulku nadstavby, Ledeč zůstala na 3. místě tabulky. Naděje na vítězství v soutěži se pro ni pohybují jen v oblasti teorie, nicméně boj o 2. místo zůstává otevřený a důležitý bude příští domácí zápas. A ten sehrají naši chlapci ve čtvrtek 2.6. od 17:00 s týmem České Bělé/Pohledu, který je v tabulce aktuálně právě na 2. místě.