Béčko si odvezlo bod za remízu v Nové Vsi

Hráno 26.9. v Nové Vsi u Světlé n. S.

Diváků: 50. ŽK: 2:4. Rozhodčí: Volenec Tomáš – Volenec Jiří, Procházka Petr.

STŘELCI: 9. Vávra Petr, 59. Vávra Petr, 54. Appelt Lukáš, 74. Appelt Lukáš – 37. Procházka Aleš, 46. Procházka Aleš, 60. Martinek Ondřej, 90. Šenk Vladimír.

Sestava Ledeč B: Vladyka Jan – Hauser Lukáš, Žemlička Tomáš [K], Šenk Vladimír, Pajer Martin,Popek David (74. Vágner Jan), Slavětínský Jiří, Smejkal Marian, Voplakal Jiří (65. Hotovec Viktor), Martinek Ondřej , Procházka Aleš (56. Havel Michal).

Ledečské Béčko si odvezlo s Nové Vsi u Světlé jeden bod, když vyrovnání zařídil v 90. minutě Vláďa Šenk. Nová Ves byla před utkáním na 13. příčce tabulky. Skóre zápasu otevřel v 9. minutě domácí Vávra. Hosté vyrovnali v 37. minutě Alešem Procházkou. Tentýž hráč poslal hned po přestávce Ledeč do vedení 1:2. Domácí srovnali v 54. minutě a v 59. minutě Vávra otočil na 3:2 pro Novou Ves. Ledeč ovšem dokázala hned vzápětí vyrovnat Martínkem – 3:3. Domácí šli opět do vedení v 74. minutě, ale radost ze tří bodů jim zkazil v samé závěru zápasu již zmíněný Šenk – 4:4.

V příštím domácím utkání hraje Ledeč B „doma“ v Koutech s Dolním Městem. Utkání se hraje v sobotu 2.10. od 15:00. Zveme tímto ledečské diváky na krásný stadionek Melechovanu Kouty.