Bez gólů body nejsou – SK Huhtamaki Okříšky – FK Kovofiniš Ledeč n. S. A 1:0 (0:0)

Utkání 21. kola krajského přeboru Vysočiny hráno dne 6.5.2023 v Okříškách.

STŘELCI: 69. Dočekal Martin.

Diváků: 150. Rozhodčí: Machát Oldřich – Beneš Tomáš, Bulín Filip. ŽK: 3:2 (za LNS: P. Herčík, M. Toula).

Sestava Ledče: Bezděk Tomáš – Karel Jaroslav, Havel Michal, Žemlička Tomáš, Vodička Lukáš, Herčík Pavel (77. Píška Matěj), Toula Martin [K], Stehno Jonáš (68. Radil Filip), Bezděk Sedrik, Horký Vít (70. Fišer Jaroslav), Chlubna Martin.

Ledečské Áčko nedalo již čtyři utkání v řadě gól ze hry a po slibném úvodu jara se pomalu propadá dolů tabulkou. Nepříznivou střeleckou bilanci mohou Kováci vylepšit v domácím utkání se Sapeli Polná, kterému se na jaře také moc nedaří. Hraje se v neděli 14.5. od 16:30. 

Komentář trenéra Pavla Storože: „Odehrálo se klasické utkání „od vápna k vápnu“, kde rozhodla jediná branka. Šancí bylo pramálo, za to standardních situací velké množství, neboť oba týmy nemají problém s bojovností a velmi nepříjemným dostupováním. Mrzí nás, že jsme nebyli více nebezpeční na posledních dvaceti třiceti metrech. Také jsme v první půli drželi míč méně, než jsme si přáli a potřebovali. Dostali jsme se do situace, která je pro celý tým výzvou, ale nepanikaříme, to by bylo kontraproduktivní. Řekli jsme si v kabině, částečně i hodně od plic, co zlepšíme, na čem zapracujeme. Na podzim jsme měli štěstí více, nyní tomu tak není, což nás samozřejmě štve. Na trénincích i v utkáních budeme více pozitivní, i v tom vidíme cestu, neboť máme řadu silných stránek, jen na ně občas zapomínáme přes upozorňování na chyby.“

Referát na stránkách soupeře je zde.