Dorostenci napodobili Áčko s Béčkem – FK Kovofiniš Ledeč n. S. dorost – TJ Slavoj Pacov 1:2 (0:2)

Utkání 2. kola dorostenecké I. třídy kraje Vysočina sk. A hráno dne 27.8.2022 v Ledči nad Sázavou.

STŘELCI: 71. Stehno Martin – 28. Pražák Josef, 32. Poduška Jakub

Diváků: 30. Rozhodčí: Bouda Josef. ŽK: 1:1 (za LNS Stehno Martin).

Sestava Ledče: Janů Pavel – Bělohradský Ondřej, Píška Matěj, Vágner Jan, Ouřada Jonáš (Sarangerel Tergelsaikhan), Ouřada Matyáš (81. Berka Matěj), Holoubek Jan [K], Horký Vít, Stehno Martin, Pyš Samuel (61. Lebeda Šimon), Hotovec Viktor (77. Podrázský Zdeněk)

Ledeč neměla dobrý víkend a dorostenci napodobili Áčko s Béčkem. Dorostenci Kovofiniše vstoupili do nové sezony domácí porážkou. Po první půli prohrávali o dvě branky, v 71. minutě snížil nejlepší střelec minulé sezony Martin Stehno. To bylo ale gólově od ledečských vše a tak si hosté odvezli do Pacova své první letošní body. Ledečský dorost bude mít druhý pokus o bodový zisk na hřišti Mírovky, kde se utká s kombinovaným týmem Mírovky a Pohledu. Hraje se v sobotu 3.9.od 10:00.