Dorostenci se rozloučili drtivým vítězstvím – FK Kovofiniš Ledeč – SK Habry 8:0 (4:0)

Utkání 22. kola dorostenecké I. třídy kraje Vysočina, sk. A hráno dne 11.6.2022 v Ledči.

STŘELCI: 12. Smejkal Marian, 30. Smejkal Marian, 33. Jindra Tomáš, 36. Smejkal Marian, 49. Stehno Jonáš, 54. Stehno Jonáš, 74. Stehno Jonáš, 87. Stehno Jonáš

Diváků: 40. Rozhodčí: Šrámek Zdeněk. Bez ŽK.

Sestava Ledče: Berka Jan – Bělohradský Ondřej, Tselych Petr, Píška Matěj, Smejkal Marian, Holoubek Jan, Stehno Jonáš [K], Vágner Jan (46. Hotovec Viktor), Ouřada Matyáš (60. Rajdl Martin), Pyš Samuel (67. Berka Matěj), Jindra Tomáš (46. Císař Erik).

Dorostenci se sezónou rozloučili ve velkém stylu. Proti poslednímu celku tabulky nastříleli v obou poločasech 4 branky. V první půli se blýskl hattrickem Marian Smejkal, tím ovšem jako by vyzval na střelecký souboj kapitána týmu Jonáše Stehna který se nedal zahanbit a nakonec nastřílel ve druhé půli ještě o gól více. Náš dorost skončil v tabulce na konečném 7. místě a doufejme, že i v příštím roce bude hrát dorosteneckou první třídu.

Hodnocení sezóny přineseme v nejbližších týdnech.