Fotbalový podzim 2023 rozlosován, Ledeč začne 13. srpna ve Stáji

Na konci června byl v Polné rozlosován krajský fotbalový podzim 2023.

Áčko Ledče začne soutěž venkovním utkáním na hřišti Sapeli Polná, a to v neděli 13.8. v 10:30.

Soupeři Ledče budou v krajském přeboru Vysočiny v sezoně 2023/2024 tyto týmy:

Bystřice n. P. (sestoupila z divize), Kamenice n. L., Chotěboř, Žďár nad Sázavou B (postup z I. A třídy), Žirovnice, Vrchovina Nové Město B, Okříšky, Pacov (postup z I.A třídy), Sapeli Polná, V. Meziříčí B, FŠ Třebíč (postup z I.A třídy), Nová Ves u Nového Města na Moravě, Rapotice.

Ledeč tak společně s Chotěboří zůstávají jedinými zástupci okresu Havlíčkův Brod v krajském přeboru Vysočiny. Sokol Pohled, který do posledního kola bojoval o svůj historický postup s Pacovem, měl dvojnásobnou smůlu. Postup mu nejprve unikl na hřišti zachraňující Mírovky a podruhé poté, co do divize postoupil Slavoj Polná z druhého místa přeboru, neboť  tam se uvolnilo jedno místo po zrušení rezervního týmu Jihlavy. Žďár nad Sázavou B měl více bodů v B skupině I. A třídy a postup do přeboru neodmítl.

Článek k tématu najdete zde.