Keřkovské rohlíčky Béčku zachutnaly – TJ Sativa Keřkov – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ 1:4 (0:1)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 17.9.2022 v Keřkově.

STŘELCI: 50. Šrámek Štěpán – 3. Turek Martin (pen.), 59. Turek Martin, 81. Nový Tomáš (vl.), 89. Holoubek Jakub.

Diváků: 75. Rozhodčí: Vojtíšek Radek – Váňa Filip, Kučírek Vladimír. ŽK:

Sestava Béčka: Císař Erik – Prchal Daniel, Vladyka Jan, Hauser Lukáš, Stehno Jonáš, Pajer Martin (82. Pasa Ivan), Turek Martin [K],  Jindra Tomáš (79. Holoubek Jakub), Trpišovský Martin, Martinek Ondřej, Tselych Petr.

Béčko hrálo v Keřkově po mnoha letech a jistou změnou pro pamětníky byla silážní jáma za postranní čarou místo dřívějšího objektu kravína. Hosté šli rychle do vedení po penaltě proměněné zkušeným Turkem – 0:1. Domácí nováček vyrovnal až po změně stran, když se v 50. minutě trefil Šrámek – 1:1. Hosté strhli vedení na svou stranu o deset minut později a byl to opět kapitán Turek – 1:2. Domácí vstřelili gól v 81. minutě, bohužel pro ně se Nový trefil do vlastní branky a bylo to 1:3. Pojistku 3 bodů pro Ledeč přidal pár minut před koncem střídající Jakub Holoubek – 1:4.

Béčko poprvé v září vyhrálo a stále patří do horní poloviny tabulky. V následujících dnech jej čekají hned 2 domácí utkání – v sobotu 24.9.2022 hostí od 15:30 letos poněkud matný Herálec a na Svatého Václava hrají doma v Ledči s Novou Vsí u Světlé n. S. Pozor – 28.9.2022 se hraje již od 10:00!