Ledeč je remízovým králem – SFK Vrchovina „B“ – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „A“ 1:1 (0:1)

Utkání 16. kola krajského přeboru kraje Vysočina hráno dne 20.4. v Novém Městě na Moravě.

STŘELCI: 60. Šmída Michal – 8. Toula Martin (pen.).

Rozhodčí: Kliner Jan – Burian Vít, Půlpán Ondřej. Delegát: Trávníček Jiří. Diváků: 125.  ŽK: 1:6 (za LNS: Bačkovský, M. Vágner, Trpišovský, Toula, P. Pešek, Žemlička).

Sestava Ledče: Bezděk Tomáš – Pešek Petr [K], Žemlička Tomáš, Šenk Vladimír (77. Stehno Martin), Horký Vít (77. Pajer Martin), Gramer Filip (60. Petřík Jiří), Toula Martin, Karel Jaroslav, Vágner Matěj (86. Vladyka Jan), Bačkovský Jakub, Trpišovský Martin, Trenéři Storož Pavel a Petřík Jiří.

Ledeč si ve středeční dohrávce připsala 9. remízu v sezóně a v této statistice zatím kraluje soutěži. Hned za ní je s osmi remízami právě její středeční soupeř. Hosté šli do vedení již v 8. minutě po střele Touly ze značky pokutového kopu. Domácí srovnali na konečných 1:1 v 60 minutě.