Mladší žáci poprvé v soutěži prohráli – TJ Sokol Okrouhlice – FK Kovofiniš Ledeč n. S. ml. žáci 13:4 (4:1)

Utkání 1. kola okresního přeboru mladších žáků Havlíčkobrodska hráno dne 11. 9. 2024 v Okrouhlici.

Branky: 2. Šťastný Tomáš, 6. Šimánek Jan, 10. Zubál Adam, 11. Jansa Tomáš, 15. Večeřa Denis, 17. Šimánek Jan, 28. Šimánek Václav, 41. Šimánek Jan, 42. Jansa Tomáš, 48. Štroufa Antonín, 53. Jansa Tomáš,  60. Šimánek Jan, 65. Šimánek Jan – 33. Viktora Ondřej, 50. Klečák Filip, 56. Flégr Matouš, 67. Zelený Marek.

Rozhodčí: laik Šimánek Jan.

Sestava Ledče: Janů Roman – Doležal Šimon, Drahozal Markus [K], Havlík Josef, Chlád Lukáš, Flégr Matouš, Klečák Filip, Marek Hanousek, Pokorný Daniel, Pros Matyáš, Viktora Vojtěch, Zeman David, Zelený Marek, Veselka Jan, Hájek Matyáš, Viktora Ondřej, Kopka Dominik, Vilhelm Šimon.

Mladší žáci poprvé v soutěži prohráli a není bez zajímavosti, že jejich vysokou porážku začal první gólem Tomáš Šťastný, syn bývalého fotbalisty ledečského Áčka Jana Šťastného a vnuk jiného ledečského dlouholetého hráče Oty Dvořáka.

Mladší žáci mají na programu příští mistrovský zápas v neděli 15. 9. 2024 od 10:00 doma proti Hněvkovicím.